Pojišťovny VZP, ZPMVČR, ČPZP, VoZP, OZP

NOVINKY


 

Dovolujeme si oznámit, že v době od 6. 5. do 7. 5. 2024 včetně navazujícího svátečního Dne vítězství 8. 5. 2024 bude ordinace praktického lékaře uzavřena z důvodu dovolené lékařky i sestry a navazujícího svátku, zastupující lékař není sjednán.

Termoterapie je léčebná, ale též relaxační a zkrášlující metoda známá spíše pod českým názvem parafínové zábaly. Působením tepla z parafínového zábalu podněcuje organismus k zahájení detoxikace, vylučování škodlivin z kůže, podkoží a svalů, zmírňuje kloubní bolesti a v neposlední řadě změkčí a zvláční Vaši pokožku.

Aktuální je v současnosti očkování proti chřipce a onemocnění COVID 19 v mutacích Omicron, a to po předchozím objednání:

dosavadní kolektiv ordinace praktického lékaře, MUDr. Tomáš Trejbal se sestřičkami Janou a Veronikou, se s námi na vlastní žádost loučí ke konci května.

Vstup do zařízení je povolen jen v respirátoru či nanoroušce, dále je nutno dodržovat rozestupy cca 2m a po vstupu do ordinace použít desinfekci na ruce. Na vyšetření se objednávejte telefonicky.

Slánská zdravotní s.r.o., IČ: 24315346, V sadech 1081/4a, Praha 6
datová schránka: pkvd5qr
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!